Možnosti dopravy

ZPŮSOBY DOPRAVY A JEJICH CENA

DPD Private

Doručení na adresu za 119 Kč
Doručení v čase od 8:00 - 18:00 hod.
Dobírka za 39 Kč
Při nákupu nad 1499 Kč ZDARMA
 

DPD Pickup

Osobní odběr za 109 Kč
Dobírka za 39 Kč
Při nákupu nad 1499 Kč ZDARMA

 

Zásilkovna

Osobní odběr za 79 Kč
Dobírka za 39 Kč
Při nákupu nad 1499 Kč ZDARMA

 

Zásilkovna - vyberte si nejbližší výdejní místo
S výdejními místy Zásilkovny se nemusíte vázat na čas příjezdu řidiče. Vyberte si výdejní místo, které je nejblíže vašemu bydlišti a balíček si sami vyzvedněte.
Nemusíte se vázat na příjezd kurýra ani otevírací dobu pošty.
  • O předpokládaném čase doručení budete informováni předem SMS zprávou.
  • Možnost platby na dobírku.
  • Svou zásilku můžete sledovat online.

 

DPD Private - Doručení na adresu

DPD Private doručuje standardně mezi 8:00 a 18:00. Dopravce komunikuje s příjemcem pomocí emailu a SMS s informací o času doručení v rozmezí 1 hodiny. Je možné změnit dispozici doručení on-line, až 3 pokusy o doručení. Inkaso dobírky od příjemce je možné pomocí platební karty či hotovosti. Díky unikátnímu 14 místnému kódu můžete snadno sledovat průběh doručování své zásilky. Příjemce má k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, kde může nejen sledovat pohyb své zásilky, ale může si nechat poslat zásilku do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu nebo odložit doručení o 10 dní.

DPD Pickup - Výdejní místo

Pokud se nechcete časově vázat doručení kurýrem – využijte výdejní místa. DPD Pickup představuje levnější způsob dopravy než doručení na adresu, současně nabízí dopravu zdarma nad určitou částku nákupu nebo za 79 Kč. Vyberte v nákupním košíku eshopu provozovnu DPD Pickup (nabídka více než 1 250 výdejních míst). Většina výdejních míst má otevřeno minimálně jeden den o víkendu. Příjemce je informován v den podání zásilky, poté po jejím doručení do výdejního místa, kde může být zásilka uložena 7 kalendářních dní.