O nás

MUDR-Life_fin-RGB

„Když si žena projde těhotenstvím a porodem, je jiná, než byla předtím. Je proměněná a mnohem více rozumí životu. Přivést na svět dítě znamená vykoupat se v prameni života.“     Dr. Federick Leboyer

 

Vše pro Vás a miminko.

Vybráno odborníky, prověřeno maminkami

Vítejte. Vytvořili jsme pro Vás obchod, ve kterém najdete všechno, co budete potřebovat během porodu, kojení, při celkové péči o sebe, miminko a vlastně pro celou rodinu. Projekt MUDR LIFE je výsledkem desítek let zkušeností v oblasti porodnictví a následné péče o matku a dítě.

V našem obchodě najdete pouze takové produkty, které jsou prověřené praxí a doporučují je odborníci i maminky. Nenajdete tu zbytečnosti ani laciné nebo líbivé produkty, kterým by scházela funkce. Kromě stoprocentní kvality klademe důraz i na ekologii a původ každého produktu. A tak například kosmetika, kterou u nás najdete, je takřka výlučně vyráběna u nás v České republice.

Unikátní není jen náš sortiment, ale i přístup ke každému z Vás. Můžete si procházet jednotlivé produkty, ale také pro Vás máme už hotové balíčky pro jakoukoliv situaci, s kterou se během těhotenství, porodu i po porodu setkáte. Chcete kompletní balíček do porodnice? Žádný problém. U nás ho získáte s veškerou výbavou, kterou budete potřebovat.

Ale to není všechno. Máme nedostižné zkušenosti se zdravým i komplikovaným těhotenstvím a porodem. A tak u nás najdete speciální a na míru vyladěné sady nejen pro běžný pobyt v porodnici, ale i pro maminky, které očekávají porod císařským řezem nebo jim byla diagnostikován vysoký krevní tlak či cukrovka.

A aby toho nebylo málo, sloužíme Vám nejen jako obchod, ale také jako odborná poradna. S každým nákupem Vám rádi pomůžeme a všechno pečlivě vysvětlíme.

Za celý MUDR LIFE Vás zdraví Petra Pařízková

A kdo jsem? 

Petra Pařízková...porodní asistentka s dlouholetou odbornou praxí, místopředsedkyně České společnosti porodních asistentek a zároveň lektorka kurzů předporodní přípravy.
Předporodní příprava je jedním z mnoha střípků, které do sebe v průběhu těhotenství zapadají a vytváří tak komplexní pohled na životní událost, která je neopakovatelným a stále trvajícím procesem lidských jedinců v jejich životní úloze. Čas, který budoucí rodičovský pár stráví v rámci předporodní přípravy má přinést do jejich bouřlivého období pocit jistoty, klidu a důvěry zejména v sebe samé a také v okolí, které se jim bude snažit být odbornou jistotou v rámci jejich rozhodování.

Domnívám se, že předporodní přípravou by měl projít každý pár či jen nastávající maminka proto, aby se eliminovaly smyšlené a negativní vlivy, jako jsou fake news a hoaxy, které se kolem nás šíří nebývalou rychlostí a ovlivňují tak naše myšlení a nahlížení na nádherný obor porodnictví jako takový.