O nás

MUDR-Life_fin-RGB

„Když si žena projde těhotenstvím a porodem, je jiná, než byla předtím. Je proměněná a mnohem více rozumí životu. Přivést na svět dítě znamená vykoupat se v prameni života.“     Dr. Federick Leboyer

 

Vše pro Vás a miminko.

Vybráno odborníky, prověřeno maminkami

Vítejte. Vytvořili jsme pro Vás obchod, ve kterém najdete všechno, co budete potřebovat během porodu, kojení, při celkové péči o sebe, miminko a vlastně pro celou rodinu. Projekt MUDR LIFE je výsledkem desítek let zkušeností v oblasti porodnictví a následné péče o matku a dítě.

V našem obchodě najdete pouze takové produkty, které jsou prověřené praxí a doporučují je odborníci i maminky. Nenajdete tu zbytečnosti ani laciné nebo líbivé produkty, kterým by scházela funkce. Kromě stoprocentní kvality klademe důraz i na ekologii a původ každého produktu. A tak například kosmetika, kterou u nás najdete, je takřka výlučně vyráběna u nás v České republice.

Unikátní není jen náš sortiment, ale i přístup ke každému z Vás. Můžete si procházet jednotlivé produkty, ale také pro Vás máme už hotové balíčky pro jakoukoliv situaci, s kterou se během těhotenství, porodu i po porodu setkáte. Chcete kompletní balíček do porodnice? Žádný problém. U nás ho získáte s veškerou výbavou, kterou budete potřebovat.

Ale to není všechno. Máme nedostižné zkušenosti se zdravým i komplikovaným těhotenstvím a porodem. A tak u nás najdete speciální a na míru vyladěné sady nejen pro běžný pobyt v porodnici, ale i pro maminky, které očekávají porod císařským řezem nebo jim byla diagnostikován vysoký krevní tlak či cukrovka.

A aby toho nebylo málo, sloužíme Vám nejen jako obchod, ale také jako odborná poradna. S každým nákupem Vám rádi pomůžeme a všechno pečlivě vysvětlíme.

Za celý MUDR LIFE Vás zdraví Petra Pařízková

A kdo jsem? 

Petra Pařízková...porodní asistentka s dlouholetou odbornou praxí, místopředsedkyně České společnosti porodních asistentek a zároveň lektorka kurzů předporodní přípravy.
Předporodní příprava je jedním z mnoha střípků, které do sebe v průběhu těhotenství zapadají a vytváří tak komplexní pohled na životní událost, která je neopakovatelným a stále trvajícím procesem lidských jedinců v jejich životní úloze. Čas, který budoucí rodičovský pár stráví v rámci předporodní přípravy má přinést do jejich bouřlivého období pocit jistoty, klidu a důvěry zejména v sebe samé a také v okolí, které se jim bude snažit být odbornou jistotou v rámci jejich rozhodování.

Domnívám se, že předporodní přípravou by měl projít každý pár či jen nastávající maminka proto, aby se eliminovaly smyšlené a negativní vlivy, jako jsou fake news a hoaxy, které se kolem nás šíří nebývalou rychlostí a ovlivňují tak naše myšlení a nahlížení na nádherný obor porodnictví jako takový.


 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení