Frida Mom Intimní sprška

Kód: FRIMWPKNS
Neohodnoceno
Značka: Frida Mom
390 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dopřejte své „Vagi“ a jejímu okolí perfektní hygienu a tu nejlepší péči. Pořiďte si Frida Mom Intimní spršku – váš vlastní mini bidet! Ten ideálně a šetrně očistí přesně ta místa, která to po porodu potřebují nejvíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maximální hygiena je pro nekomplikované hojení poporodních poranění nejdůležitější. Bez častého oplachování intimních míst čistou vodou se neobejdete.

Frida Mom Intimní sprška je proto prvním krokem k tomu, abyste byla po porodu vy i vaše „Vagi“ rychle zpět v kondici.

5 KROKŮ K RYCHLÉMU ZOTAVENÍ PO PORODU

KROK 1 – 2 – 3 – 4 – 5

Frida Mom intimní sprška

  • Láhev, která funguje vzhůru nohama! Frida Mom Intimní sprška je navržená tak, aby ji bylo možné použít ve směru ze zdola nahoru. Tedy ve chvíli, kdy sedíte na toaletě! Nemusíte se obávat žádné složité manipulace, rozlité vody všude okolo vás, mokrého prádla a podobně. Díky zahnutému hrdlu se voda dostane přesně tam, kam je potřeba.
  • Frida Mom Intimní sprška pojme necelých 300 ml, není tedy nijak veliká a snadno ji schováte do kabelky nebo kojící tašky. Její součástí je také nepropustný a neprůhledný sáček, který láhev ochrání proti nečistotám a vaši kabelku před vodou. Nikdo nepozná, co je uvnitř, a to se může rozhodně hodit, až vyrazíte poprvé s miminkem mezi lidi a budete se potřebovat očistit na toaletě mimo domov.
  • Intimní sprška se bude hodit i maminkám po císařském řezu. Pomůže vám očistit „Vagi“ a okolí jizvy bez nutnosti předklánění, které vytváří tlak na spodní část bříška. To se hojí a nemělo by být vůbec namáháno.

„Trust us, your vagina will thank you.“

Obsah balení: 1 ks Frida Mom Intimní sprška a diskrétní stahovací sáček

Dobrá rada od Frida Mom:
Pokud chcete hojení podpořit i bylinkami, přidejte do čisté vody také několik kapek esenciálního levandulového oleje (zmírňuje bolest a hojí) nebo stejným způsobem použijte výtažek z vilínu (ten urychluje léčení poporodních poranění v oblasti hráze).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o maminku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.116 kg