Frida Mom Rozpustné tablety pro sedací koupele po porodu

Kód: FRISTWH7C
Neohodnoceno
Značka: Frida Mom
290 Kč
Skladem u dodavatele, dodání 2-3 dny
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dopřejte úlevu své „Vagi“. Má za sebou náročnou práci! Frida Mom Rozpustné tablety pro sedací koupele po porodu obsahují vše, co je potřeba ke zmírnění bolestí a otoků, které souvisejí s narozením miminka. Sedněte si do léčivé lázně a odpočívejte. Porod je pořádná „fuška“ a vaše „Vagi“ si péči a úlevu zaslouží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frida Mom rozpustné tablety pro sedací koupele po porodu

  • Zapomeňte na vážení a odměřování různých ingrediencí, bylinek a nepořádek, který po nich zůstane. Frida Mom Rozpustné tablety obsahují v jedné „šumivé“ tabletě přesnou dávku těch nejúčinnějších látek potřebných pro poporodní zotavení.
  • Přírodní bylinky a epsomská sůl – perfektní duo vhodné k poporodním sedacím koupelím. Zbaví vás bolestí, otoků a urychlí hojení ran.
  • Jednoduché použití. Naplňte sedací lavor 1,5 l teplé vody, do které vhoďte jednu tabletu a nechejte ji úplně rozpustit. V sedací lázni odpočívejte zhruba 20 minut. Stačí 1x denně nebo podle potřeby.

Obsah balení: 7 rozpustných tablet v tubě

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Tablety nepolykejte! Vždy nechejte tabletu úplně rozpustit.

Dobrá rada od FRIDA MOM!
Pro sedací koupele nepotřebujete žádné speciální vybavení. Bude vám stačit široký lavor nebo velká mísa, kterou naplníte vodou a přidáte do ní léčivou rozpustnou tabletu Frida Mom. Sedací mísu položte na stabilní židli zakrytou ručníkem a podepřete si nohy pro pohodlné sezení. Nebo si můžete udělat sedací koupel přímo ve vaně, kde napustíte vodu tak, aby byly požadované partie plně ponořeny. V lékárně lze také koupit speciální lavor, který vložíte přímo do toaletní mísy a pohodlně si na něj sednete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o maminku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.035 kg