Medela Odsávačka mléka manuální Harmony™ Essentials Pack

Kód: K101041164
Tip
Neohodnoceno
Značka: Medela
1 353 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Harmony™ Essentials Pack kombinuje vše, co matky potřebují k odsávání mateřského mléka, do jednoho setu. Dodává se se silikonovým dudlíkem, čtyřmi sáčky na skladování a zmrazení mléka a čtyřmi ultratenkými vložkami do podprsenky: vše, co potřebujete k odsávání a skladování mateřského mléka a ke krmení vašeho dítěte. Medela Harmony™ je manuální odsávačka mateřského mléka na jeden prs, ideální pro maminky, které chtějí vyzkoušet odsávání, maminky, které odsávají jen příležitostně a potřebují lehkého společníka na cesty, nebo maminky, které chtějí šikovnou zálohu své elektrické odsávačky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manuální odsávačka Harmony™ Essentials Pack

 

Kompaktní, lehká a přenosná

Sady manuální odsávačky mateřského mléka, jako je balíček Harmony™ Essentials Pack, jsou ideální pro nabitý program, jako záloha k elektrické odsávačce, na cestování nebo pro příležitostné použití, pokud své dítě normálně kojíte.

Dost malá na to, aby se vešla do kabelky nebo do příruční batožiny. Celá sada Harmony™ Essentials Pack je dokonalou sadou odsávačky pro aktivní maminky: jednoduše si vezměte balíček Essentials Pack a jste připravena vyrazit.

 

Prsní nástavec PersonalFit Flex™

Díky úhlu otevření 105 stupňů, měkkému lemu a oválnému tvaru pro lepší přilehnutí vyvíjí prsní nástavec PersonalFit Flex™ na vaše mléčné kanály menší tlak než tradiční prsní nástavce, což má za následek efektivnější a pohodlnější odsávání. Více pohodlí pro vás, více mléka pro vaše dítě - klinicky ověřeno1.

 

Manuální odsávačka mléka Harmony™ s ergonomickým madlem

Toto intuitivní madlo s 2-fázovou technologií odsávání umožňuje napodobit sací rytmus vašeho dítěte2, 3, čímž se Harmony™ stává jednou z nejlepších manuálních odsávaček vůbec. Chcete-li plně těžit z funkce madla, nejprve používejte krátkou stranu rychlým tempem ke stimulaci toku mléka. Poté, co uvidíte jak začne téct mateřské mléko, použijte delší stranu madla na odsávání Vašeho mléka. Je to tak snadné!

 

Perfektní na cestách a pro příležitostné použití

Lehčí a tišší než elektrická odsávačka, Harmony™ je jednou z nejlepších manuálních odsávaček díky 2-fázové technologii odsávání a prsnímu nástavci PersonalFit Flex™. Sada Harmony™ Essentials Pack, která se snadno používá a můžete si ji vzít kamkoliv, je skvělá pro odsávání na cestách a příležitostné použití se vším, co potřebujete k odsávání, sběru, skladování mléka a krmení dítěte.

 

Pro maminky, které odsávají častěji, však může být lepší volbou elektrická odsávačka na jeden prs, jako je Swing Flex™ nebo ještě lepší odsávačka na dvě prsa Swing Maxi Flex™. Nejen, že vám ušetří čas, protože můžete odsávat z obou prsů současně, ale také vám pomůže odsát až o 18 % více mléka než při odsávání z každého prsu zvlášť4.

Výhody odsávačky Harmony™ Essentials Pack

  • Kompletní sada pro odsávání mléka se vším, co potřebujete k okamžitému odsávání a krmení dítěte
  • Kompaktní, lehká a přenosná: vezměte Harmony™ a sadu k odsávání kamkoliv jdete
  • Prsní nástavec PersonalFit Flex™: pro větší pohodlí a více mléka1
  • 2-fázová technologie odsávání: její jedinečné madlo vám pomůže napodobit přirozený rytmus sání vašeho dítěte2, 3
  • Snadné použití a čištění: intuitivní a ergonomický design usnadňuje montáž a demontáž, takže mytí a dezinfekce Harmony™ je hračka.
  • Obsahuje silikonový dudlík, který se nasadí na láhev a vy tak můžete nakrmit vaše dítě odsátým mlékem.
  • Obsahuje taky naše sáčky na skladování mléka pro sběr, skladování a zmrazování mléka.
  • Jednotlivě hygienicky zabalené vložky do podprsenky, které vás ochrání před únikem mléka a diskomfortem tím nejdiskrétnějším způsobem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o maminku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.37 kg